2019

28 juli, KNKB meisjes, Makkum

1e Nynke Boersma

 

22 juli, Pilot - gestuurde loting Alle categorieën Door elkaar loten Heren, Makkum

2e Jesper Tolsma

 

21 juli, KNKB pupillenjongens, Bitgum

3e Lars Tijssen

 

21 juli, KNKB jongens afdeling, Makkum

1e Jesper Tolsma, Melle Fopma, Johannes G. Brinksma

 

14 juli, KNKB jongens d.e.l., Westhoek

2e Jesper Tolsma

 

13 juli, KNKB jongens vf, Menaam

3e Jesper Tolsma

 

9 juli, Mavo partij, St. Anne

2e Johannes G. Brinksma Leeuwarder Lyceum

3e Jesper Tolsma Stedelijk Gymnasium

 

9 juli, competitie Reduzum

Schooljeugd

1e Symen Miedema

1e Ylse Zijlstra

 

Pupillen

1e Meinte Miedema

2e Lars Tijssen

3e Thijs van Dijk

 

Welpen jongens

1e Jelle de Vries

2e Ids Hof

3e Jent Kooistra

 

Welpen meisjes

1e Janneke Nijman

2e Iris Zijlstra

 

Beginners jongens

1e Jeroen van Dijk

2e Djurre Kooistra

 

Beginners meisjes

1e Sanne van Dijk

2e Trynke Nijman

 

9 juli, Kaphus partij

Schooljeugd

1e Symen Miedema

2e Ylse Zijlstra

 

Pupillen

1e Nadine Koopmans

2e Lars Tijssen

3e Jesse Vrieswijk

 

Welpen jongens

1e Jesse Moos

2e Jelle de Vries

3e Jarno Anema

 

Welpen meisjes

1e Trynke Nijman

2e Janneke Nijman

 

Beginners meisjes

1e Janne Marij Jonker

2e Sanne van Dijk

 

Beginners jongens

1e Jeroen van Dijk

2e Djesse Kooistra

 

6 juli, KNKB jongens d.e.l., Kimswerd

3e Johannes G. Brinksma

1e verliezersronde Melle Fopma

 

6 juli, Federatie te Akkrum

Welpen Meisjes

2e Janneke Nijman

 

Welpen Jongens

1e Jesse Moos

 

Schoolmeisjes

1e Ylse Zijlstra

 

Meisjes

2e Anne Baukje Zijlstra

3e Nora Zijlstra

 

Jongens

2e Folkert Boersma

 

5 juli, junioren d.e.l.

2e Jesper Tolsma

 

5 juli, Afdeling Federatie Mid Fryslan

1e Trynke en Janneke Nijman

 

29 juni, Federatie te Deinum

Welpen

1e Trynke Nijman

2e Janneke Nijman

 

Verliezersronde Welpen

1e Jesse Moos

 

26 juni, jongens vrije formatie te Arum.

3e Jesper Tolsma

 

23 juni, KNKB pupillenjongens, Bolsward 

1e Thijs van Dijk

2e Lars Tijssen

 

22 juni, Federatie te Goutum

Welpen

1e Janneke Nijman

 

Pupillen

1e Lars Tijssen

 

Meisjes

1e Anne Baukje Zijlstra

 

Jongens

1e Simon Sjouke Zijlstra en Jitse Miedema

 

16 juni, KNKB pupillenjongens, Stiens

3e Lars Tijssen

 

15 juni, Federatie te Wergea

Welpen

1e Trynke Nijman

2e Janneke Nijman en Jesse Moos

 

Pupillen

1e Meinte Miedema

2e Lars Tijssen

 

Jongens

1e Simon Sjouke Zijlstra

 

12 juni, Schoolkaatsen 

2e Marleen Haarsma, Marit Bleeker

 

9 juni, Straatkaatsen

Welpen

1e Jent Kooistra, Sanne van Dijk

2e Jarno Anema, Djurre Kooistra

 

Pupillen

1e Thijs van Dijk

2e Lars Tijssen

 

Schooljeugd

1e Ylse Zijlstra

2e Marit Bleeker

 

8 juni, KNKB meisjes te Berlikum

2e Nynke Boersma

 

8 juni, KNKB Afdeling te Pingjum

1e Melle Fopma, Jesper Tolsma, Johannes Gerben Brinksma

 

8 juni, Federatie te Irnsum

Pupillenjongens

1e Jesse Vrieswijk

1e in verliezersronde Lars Tijssen

 

Schoolmeisjes

1e Ylse Zijlstra

2e Marit Bleeker

 

Schooljongens

1e Symen Miedema

 

Jongens

2e Jitse Miedema

 

2 juni, KNKB jongens te Winsum

1e Johannes G. Brinksma

 

1 juni, KNKB meisje B te Reduzum

2e Baukje Heeringa

 

31 mei, Federatie te Raerd

Welpenjongens 

2e Jesse Moos

 

Pupillenjongens

1e Lars Thijsen

 

Schoolmeisjes

2e Marleen Haarsma

 

Jongens 

1e Melle Fopma

2e Johannes Gerben Brinksma

 

26 mei, KNKB pupillenjongens Bolsward

1e verliezersronde Jesse Vrieswijk

 

25 mei, Federatie OG HUIZUM

Welpen jongens en meisjes

1e Meinte Miedema

 

Pupillen jongens

1e Lars Tijssen

2e Jesse Vrieswijk

 

Jongens en Meisjes

2e Jitze Miedema

 

19 mei, KNKB schoolmeisjes

3e Marleen Haarsma

 

19 mei, KNKB pupillenjongens

2e verliezersronde Thijs van Dijk

 

18 mei, Federatie Grou

Welpenjongens/pupillenjongens:

1e Thijs van

2e Jens Overzet

 

Schooljongens/jongens/meisjes:

2e Symen Miedema

1e verliezersronde Nynke Boersma

 

12 mei KNKB Jongens in Holwerd

1e Johannes Gerben Brinksma

 

5 mei KNKB Jongens in Damwoude

2e verliezersronde Melle Fopma

 

De uitslagen van zondag 12 mei 2019, jeugd ledenpartij Reduzum/Wytgaard, 

Beginners:

1e Bas vd Wey, Esmee Veenstra

2e Daam Noordebos, Janne Marij Jonker

3e Jeroen van Dijk, Suze Hijlkema

Alle andere kregen een medaille

 

Welpen:

1e Harmen Steff de Ruiter, Mare Roorda, Doutsen Postma

2e Rindert Douma, Jesse Moos

3e Teije Reidinga, Trynke Nijman, Harmen Roorda

 

Pupillen/schooljeugd:

1e Sjoerd Mulder, Thijs van Dijk

2e Niels vd Wey, Werner Bosman

3e Hilde Mulder, Lars Tijssen, Nadine Koopmans

 

Hierbij de uitslagen van federatie in Reduzum van 11-5-2019:

Welpen:

2e Rindert Douma

 

Pupillen:

1e Thijs van Dijk, Tyme Mulder 

2e Jens Overzet

 

Schooljeugd:

2e Marleen Haarsma

 

Jongens/ meisjes:

1e Melle Fopma, Jitze Miedema

2e Johannes Gerben Brinksma, Anne Baukje Zijlstra

 

De winnaars fan it keningskeatsen 27 april

Beginners:

1e Jeroen van Dijk, Freark vd Wal

2e Sanne van Dijk, Djurre Kooistra

 

Welpen: 

1e Trynke Nijman, Jelle de Vries

2e Janneke Nijman, Sale Jonker, Harmen Roorda

 

Pupillen:

1e Thijs van Dijk 

2e Jesse Vrieswijk

 

Schooljeugd:

1e Symen Miedema

2e Marit Bleeker

2018

Frije Federaasje, 15 september

Pupillenmeisjes

1e prijs Marit Bleeker

2e prijs Marleen Haarsma

 

Pupillenjongens

1e prijs Thijs van Dijk

 

Schooljeugd

1e prijs Nora Zijlstra, Léon Sjoerdsma

 

Jongens

1e prijs Johannes G. Brinksma

 

KNKB meisjes Weidum, 26 augustus

2e prijs, Baukje Heeringa

 

KNKB schooljongens d.e.l. LKC, 18 augustus

3e prijs Léon Sjoerdsma

 

Freule Wommels, 8 augustus

2e prijs Jesper Tolsma, Melle Fopma, Johannes G. Brinksma

 

KNKB generale Freule Franeker, 5 augustus

2e prijs Jesper Tolsma, Johannes G. Brinksma

 

KNKB jongens afdeling Witmarsum, 4 augustus

3e prijs Jesper Tolsma, Melle Fopma, Johannes G. Brinksma

 

KNKB jongens Westhoek, 22 juli

2e prijs Melle Fopma

 

Mavo partij, 17 juli

3e prijs Jesper Tolsma

 

Federatie Huizum, 14 juli

Pupillenjongens

1e prijs Lars Tijssen

2e prijs Thijs van Dijk

 

Schoolmeisjes

2e Ylse Zijlstra

 

Schooljongens

2e Léon Sjoerdsma

 

LKC junioren, 13 juli

2e prijs Jesper Tolsma

 

KNKB jongens A klasse Arum, 11 juli

3e prijs Jesper Tolsma

 

KNKB jongens Lollum, 7 juli

A klasse

2e prijs Jesper Tolsma

B klasse

3e prijs Johannes G. Brinksma

 

Federatie Akkrum, 7 juli

Schooljongens

1e prijs Jitze Miedema

 

Pupillenjongens

2e prijs Lars Tijssen

 

KNKB pupillenmeisjes Tzum, 7 juli

2e prijs winnaars Marit Bleeker

2e prijs verliezers Marleen Haarsma

 

Afdeling federatie Raerd, 6 juli

Jongens

1e prijs Jesper Tolsma, Johannes G. Brinksma, Melle Fopma

 

Schooljongens

2e prijs Jitze Miedema, Simon S. Zijlstra, Folkert Boersma

 

Federatie Warga, 30 juni

 

Schooljongens/jongens

1e prijs Jitze Miedema

2e prijs Léon Sjoerdsma

 

Schoolmeisjes/meisjes

2e prijs Nora Zijlstra

 

Wytgaard vs Reduzum, 24 juni 

 

Beginners

2e prijs Ids Zijlstra

Jeugd

De 1e prijs Hannah Loonstra

De 2e prijs, Janneke Nijman

De 3e prijs, Jesse Moos

Bij de B-jeugd

1e prijs, Symen Miedema

2e prijs, Thijs van Dijk, Jens Overzet

3e prijs, Lars Tijssen

  

Federatie Goutum, 23 juni

 

Pupillenmeisjes

1e prijs, Marleen Haarsma

 

Pupillenjongens

1e prijs, Thijs van Dijk

2e prijs, Lars Tijssen

 

KNKB Jongens VF Morra, 23 juni

2e Jesper Tolsma

 

Federatie Afdeling Grou, 22 juni

Jongens

1e prijs, Jesper Tolsma, Melle Fopma, Johannes G. Brinksma

 

Schooljongens

2e prijs, Léon Sjoerdsma, Jitze Miedema, Simon Sjouke Zijlstra

 

Federatie Afdeling Irnsum, 15 juni

Pupillenmeisjes

2e prijs, Marleen Haarsma, Anouk van der Meulen, Marit Bleeker

 

Welpenmeisjes

2e prijs, Hannah Loonstra, Trynke Nijman

 

Welpenjongens

1e prijs, Meinte Miedema, Jesse Vrieswijk

 

KNKB jongens d.e.l. Hommerts, 10 juni

3e prijs, Melle Fopma

 

KNKB Afdeling jongens opstap Kimswerd, 9 juni

3e prijs, Jesper Tolsma

 

Federatie LKC, 9 juni

1e prijs, Simon Sjouke Zijlstra, Folkert Boersma

2e prijs, Jitze Miedema

 

Federatie Afdeling Warga, 8 juni

Pupillenmeisjes

2e prijs, Marit Bleeker, Marleen Haarsma, Anouk vd Meulen

 

Welpenjongens

1e prijs, Meinte Miedema, Jesse Vrieswijk

 

Welpenmeisjes

2e prijs, Hannah Loonstra, Iris Zijlstra

 

Federatie Grou, 2 juni

Pupillenmeisjes

1e prijs, Anouk vd Meulen, Marleen Haarsma

2e prijs, Marit Bleeker

 

Schoolmeisjes

1e prijs, Nora Zijlstra

 

Schooljongens

2e prijs, Simon Sjouke Zijlstra

 

Federatie Reduzum, 26 mei Hebbes

Meisjes

1e prijs, Anne B. Zijlstra

 

Schoolmeisjes

1e prijs, Nora Zijlstra

 

Schooljongens

1e prijs, Jitze Miedema

 

Pupillenmeisjes

1e prijs, Marleen Haarsma

 

Pupillenjongens

1e prijs, Lars Tijssen

 

Welpenjongens

2e prijs, Jelle Boersma

 

Federatie Afdeling partuur Akkrum, 25 mei

Jongens

1e prijs

Jesper Tolsma

Melle Fopma

Johannes G. Brinksma

 

Straatkaatsen 20 mei, Café Bar de Welp

Welpen

1e prijs Meinte Miedema, Doutsen Postma

2e prijs Iris Zijlstra, Jelle de Vries

 

Pupillen

1e prijs Niels Loonstra, Thijs van Dijk

2e prijs Symen Miedema, Mik van der Ley

 

Schooljeugd

1e Nora Zijlstra, Jitze Miedema

2e prijs Amerins Bleeker

 

Irnsum Federatie 19 mei

Pupillenjongens

2e prijs Thijs van Dijk, Symen Miedema

 

Pupillenmeisjes

1e prijs Marit Bleeker

 

Schooljongens

1e prijs Léon Sjoerdsma

 

Meisjes

1e prijs Nynke Boersma

2e prijs Anne Baukje Zijlstra

 

Jongens

1e prijs Melle Fopma

2e prijs Jehannes G. Brinksma

 

Reduzum Afdeling federatie 18 mei

Pupillen meisjes

2e prijs Marleen Haarsma, Marit Bleeker, Anouk vd Meulen

 

Sexbierum Meisjes afdeling 13 mei opstap

1e prijs Baukje Heeringa

 

Peins, Meisjes del 6 mei 

1e prijs Baukje Heeringa

 

Federatie Raerd 11 mei

Jongens

1e prijs Johannes Gerben Brinksma

2e prijs Melle Fopma

 

Meisjes

1e prijs Anne Boukje Zijlstra

 

Schooljongens

2e prijs Simon Sjouke Zijlstra

 

Schoolmeisjes

1e Ylse Zijlstra

 

Pupillenjongens

1e prijs verliezersronde Lars Tijssen

 

Pupillenmeisjes

1e prijs Marit Bleeker

2e prijs Nadine Koopmans

 

Welpenjongens

2e prijs Meinte Miedema

 

Ouder kind kaatsen 10 mei, Agriland

Welpen

1e prijs Meinte Miedema, Willem Fopma

2e prijs Iris Zijlstra, Andre Zijlstra

 

Pupillen

1e prijs Symen Miedema, Hinke Richt Miedema

2e prijs Lars Tijssen, Wytse Erik Tijssen

 

De Keningsparty 27 april: Bernewrald/It Sutelplak

Welpen

1e prijs Iris Zijlstra, Ids Hof, Jesse Moos

2e prijs Meinte Miedema, Sale Jonker, Doutsen Postma

3e prijs Trynke Nijman, Jent Kooistra

4e prijs Janneke Nijman, Jelle de Vries

 

Pupillen

1e prijs Symen Miedema, Mik van der Ley

2e prijs Thijs van Dijk, Jelle Boersma

3e prijs Anouk van der Meulen, Rein Jonker

4e prijs Lars Tijssen, Niels Loonstra

 

Schooljeugd

1e prijs Nora Zijlstra, Léon Sjoerdsma

2e prijs Ylse Zijlstra, Simon Sjouke Zijlstra

3e prijs Marit Bleeker, Jitze Miedema

4e prijs Marleen Haarsma, Folkert Boersma

2017

Jeugd

9 september, Frije Federaasje

 

Welpen:

2e  prijs Nadine Koopmans

1e  prijs in de verl. Thijs van Dijk

 

Pupillenmeisjes:

1e  prijs Marleen Haarsma

2e  prijs Ylse Zijlstra

 

Schooljeugd:

1e  prijs Nora Zijlstra

3e  prijs Jitze Miedema

1e  prijs in de verl. Galil T. Moufakkir

2e  prijs in de verl. Baukje Heeringa

 

Jongens/meisjes:

1e  prijs Anne B. Bloem

2e  prijs Bouke A. Boersma

 

27 augustus, KNKB meisjes, Weidum

3e prijs Anne-Baukje

 

27 augustus, KNKB pupillen, St. Annaparochie

3e prijs in de verliezersronde Nadya Moufakkir

 

26 augustus, KNKB schooljongens Lollum Waaxens

 

3e prijs Galil T. Moufakkir

 

5 augustus KNKB jongens Witmarsum

1e Bouke A. Boersma

 

30 juli KNKB jongens Dronrijp

3e Bouke A. Boersma

 

29 juli KNKB pupillen A Klasse Reahus Tirns

2e Nadya R. Moufakkir

 

29 juli KNKB schooljongens St. Jacobiparochie

3e verl. Léon Sjoerdsma

 

26 juli, Competitiekaatsen

Schooljeugd

1e Anne Boukje Zijlstra en Mark van Dijk

2e Jitze Miedema en Nynke Boersma

 

Pupillen

1e Symen Miedema en Marit Bleeker

2e Rein Jonker en Ylse Zijlstra

 

Welpen

1e Lars Tijssen en Nadine Koopmans

2e Sale Jonker en Iris Zijlstra

 

Rabobankpartij

Schooljeugd

1e Mark van Dijk en Anne Boukje Zijlstra

2e Jitze Miedema en Nora Zijlstra

 

Pupillen

1e Symen Miedema en Marleen Haarsma

2e Rein Jonker en Marit Bleeker

 

Welpen

1e Thijs van Dijk en Iris Zijlstra

2e Sale Jonker en Nadine Koopmans

 

19 juli Mavo kaatspartij

Meisjes

1e Albertine Brinksma

 

Schoolmeisjes

2e Nynke Boersma

 

16 juli KNKB jongens Exmorra

1e Jesper Tolsma

 

16 juli KNKB schooljongens Morra Lioessens

2e Galil T. Moufakkir

 

15 juli Federatie Oosterwierum

Schooljongens

1e Mark van Dijk, Simon S. Zijlstra

2e Jitze Miedema

 

 

Pupillenmeisjes

1e Ylse Zijlstra

 

9 juli KNKB meisjes Reduzum

2e Anne B. Bloem

 

9 juli KNKB Schooljongens Franeker

1e Galil Moufakkir

 

8 juli Federatie Huizum

Welpenjongens

1e Meinte Miedema

 

Pupillenmeisjes

1e Marleen Haarsma

2e Marit Bleeker

3e Iris van Dijk

 

Schooljongens

1e Mark van Dijk

 

Schoolmeisjes

1e Nynke Boersma, Nora Zijlstra

 

Jongens

1e Bouke Andries Boersma

 

8 Juli KNKB Prinsessenpartij in Tzum

1e verliezersronde Nadya Moufakkir

 

24 juni, federatie Grou

Jongens

1e Bouke Andries Boersma

2e Johannes Gerben Brinksma

 

Schooljongens

2e Galil Taeke Moufakkir, Jitze Miedema

3e Nadya Rinske Moufakkir 

 

Schoolmeisjes

1e Amerins Bleeker

2e Nora Zijlstra

 

Pupillenmeisjes

2e Marleen Haarsma

3e Marit Bleeker

 

Welpenjongens

2e Meinte Miedema

 

23 juni, afdeling federatie Grou

Jongens

1e Markus Heeringa, Hessel de Ree en Jesper Tolsma

Verliezersronde

1e Bouke Andries Boersma, Melle Fopma en Jehannes Gerben Brinksma

 

Dames

1e Albertine Brinksma, Anne Baukje Bloem, Jitsina vd Bogert

 

Schooljongens

1e Folkert Boersma, Mark van Dijk en Léon Sjoerdsma

 

Schoolmeisjes

1e Boukje Heeringa, Anne Boukje Zijlstra, Nynke Boersma

 

18 juni, KNKB alle categorieën, 120 jarig jubileum

Jongens

2e Markus Heering

 

Schooljongens

1e Léon Sjoerdsma

 

Pupillenmeisjes

2e Nadya Moufakkir

 

18 juni, ouder kind kaatsen Kaphus

Pupillen

1e Symen Miedema, Douwe Miedema

2e Anouk vd Meulen, Annie van Dijk

3e Rein Jonker, Hinke Richtsje Miedema

 

Welpen

1e Lars Tijssen, Wietse Erik Tijssen

2e Thijs van Dijk, Richard van Dijk

3e Iris Zijlstra, André Zijlstra

 

17 juni, federatie Reduzum Multiservice Pieter Roorda

Jongens

1e Bouke Andries Boersma

 

Schooljongens

1e Jitze Miedema

3e Simon Sjouke Zijlstra, Galil Taeke Moufakkir

 

Schoolmeisjes

1e Nynke Boersma, Anne Boukje Zijlstra

2e Nadya Moufakkir

 

Pupillenmeisjes A klasse

1e Marit Bleeker

2e Marleen Haarsma

 

Pupillenmeisjes B klasse

2e Iris van Dijk

 

Welpenjongens

1e Lars Tijssen

2e Thijs van Dijk

3e Meinte Miedema

10 juni, Federatie Goutum

Schooljeugd

1e Nynke Boersma, Nora Zijlstra en Léon Sjoerdsma

2e Mark van Dijk, Anne Boukje Zijlstra

 

Pupillen meisjes

1e Nadya Moufakkir

2e Marleen Haarsma

 

Pupillen jongens

2e Thijs van Dijk

9 juni, afdeling welpen en pupillen Reduzum

3e Marleen Haarsma, Marit Bleeker, Iris van Dijk

4 juni, Straatkaatsen ledenpartij Café Bar de Welp

Schooljeugd

1e Mark van Dijk, Simon Sjouke Zijlstra

2e Galil T. Moufakkir, Léon Sjoerdsma

 

Pupillen

1e Nadya R. Moufakkir, Rein Jonker

2e Nora Zijlstra, Marit Bleeker

 

Welpen

1e Lars Tijssen, Meinte Miedema

2e Thijs van Dijk, Iris Zijlstra

3 juni, KNKB meisjes Wommels

1e Anne Baukje Bloem

 

3 juni, KNKB schoolmeisjes Jelsum, Cornjum, Britsum

1e verliezers Baukje Heeringa

 

3 juni, KNKB jongens Achlum

1e Jesper Tolsma

 

3 juni, Federatie Irnsum

Schooljongens

1e Folkert Boersma

2e Jitze Miedema, Léon Sjoerdsma

 

Schoolmeisjes

1e Anne Boukje Zijlstra

2e Nynke Boersma

 

Pupillen meisjes

1e Nadya R. Moufakkir

2e Anouk vd Meulen. Ylse Zijlstra

 

2 juni, Afdeling Warga

Meisjes

2e Jitsine vd Bogert

     Albertine Brinksma

     Anne Baukje Bloem

 

Jongens

1e Markus Heeringa

     Jesper Tolsma

     Hessel de Ree

 

Schooljongens

1e Mark van Dijk

     Léon Sjoerdsma

     Folkert Boersma

 

1e verl. Simon Sjouke Zijlstra

            Jitze Miedema

            Galil Teake Moufakkir

28 mei, KNKB meisjes Kimswerd

2e Albertine Brinksma

 

28 mei, KNKB schooljongens

3e Léon Sjoerdsma

27 mei, Morra jongens d.e.l.

2e Jesper Tolsma

1e verl. ronde Hessel de Ree

26 mei federatie Raerd

Meisjes

2e Anne Baukje Bloem

 

Jongens

1e Bouke Andries Boersma

2e Jehannes G. Brinksma

 

Schoolmeisjes

1e Amerins Bleeker, Baukje Heeringa

2e Nynke Boersma

3e Ylse Zijlstra

 

Schooljongens

1e Jitze Miedema

 

Pupillenmeisjes

2e Anouk vd Meulen

 

Welpenjongens

1e Meinte Miedema

21 mei, KNKB afdeling jongens Minnertsga

1e Jesper Tolsma

3e Hessel de Ree

 

21 mei, KNKB schoolmeisjes Sexbierum

3e Baukje Heeringa

 

21 mei, KNKB meisjes, IJsbrechtum

3e Albertine Brinksma

20 mei, federatie Warga

Jongens

1e Jehannes G. Brinksma

 

Schoolmeisjes

1e Nynke Boersma

2e Amerins Bleeker

 

Schooljongens

1e Jitze Miedema

 

Pupillenmeisjes

2e Marrit Bleeker

14 mei KNKB jongens Holwerd

2e Jesper Tolsma

13 mei federatie Akkrum

Schooljongens

2e Simon Sjouke Zijlstra

 

Schoolmeisjes

1e Nynke Boersma

 

Pupillenmeisjes

1e Marleen Haarsma

2e Marit Bleeker

 

Pupillenjongens

1e Thijs van Dijk

 

12 mei, Afdeling federatie Goutum

Jongens

1e  Jesper Tolsma,

      Markus Heeringa,

      Hessel de Ree

 

Schooljongens

2e  Simon Sjouke Zijlstra

      Jitse Miedema

      Mark van Dijk

 

7 mei KNKB jongens d.e.l. Mantgum

2e Markus Heeringa

6 mei federatie LKC

 

Jongens

1e Bouke A. Boersma

2e Jesper Tolsma

 

Schooljongens

1e Jitze Miedema

 

Schoolmeisjes

1e Anne B. Zijlstra

2e Nynke Boersma

 

Pupillen

2e Marleen Haarsma

3e Anouk vd Meulen

 

Welpen

3e Thijs van Dijk

 

27 april Koningspartij

 

Welpen

1e Jelle Boersma, Rein Jonker

2e Mick vd Leij, Iris Zijlstra

3e Meinte Miedema, Sale Jonker

 

Pupillen

1e Marrit Bleeker,Ineke Reitsma

2e Marleen Haarsma, Symen Miedema

3e Ylse Zijlstra, Anouk vd Meulen

 

Skoaljeugd

1e Nynke Boersma,Folkert Boersma

2e Simon Sjouke Zijlstra, Nora Zijlstra


2016

7 augustus, 

 

KNKB schoolmeisjes Easterein

3e Baukje Heeringa

 

KNKB Pupillenjongens/meisjes Stiens

2e Nadya R. Moufakkir

 

2e verliezersronde Folkert Boersma

 

30 juli,

 

KNKB schooljongens Ferwert

1e verliezersronde Melle Fopma

 

2e Galil T. Moufakkir

 

KNKB jongens Harlingen

1e Bouke A. Boersma

 

24 juli,

 

KNKB schoolmeisjes Oenkerk

1e Baukje Heeringa

 

1e verliezersronde Mirte Wijnstra

 

KNKB pupillenmeisjes Schalsum

2e Nadya Moufakkir

 

Winnaars competitie 2016

 

Welpenfamkes

1e Marit Bleeker

2e Marleen Haarsma

 

Welpenjonges

1e Thijs van Dijk

2e Lars Thijssen

 

Pupillenfamkes

1e Nora Zijlstra

2e Ylse Zijlstra

 

Pupillenjonges

1e Léon Sjoerdsma

2e Simon S. Zijlstra

 

Skoalfamkes

1e Anne B. Zijlstra

2e Nynke Boersma

 

Skoaljonges

1e Melle Fopma

2e Johannes G. Brinksma

 

 17 juli, KNKB schooljongens vfr

 

1e Jesper Tolsma

 

16 juli, Federatie Warga

 

1e Corné Langeberg

 

16 juli, KNKB pupillen meisjes IJsbrechtum

 

3e Nadya R. Moufakkir

 

16 juli, KNKB pupillen jongens Spannum

 

1e verliezers Folkert Boersma

 

16 juli, KNKB schooljongens Sint Annaparochie

 

1e verliezers Galil T. Moufakkir

 

16 juli, KNKB jongens Tzum

 

1e Bouke A. Boersma

 

16 juli, KNKB meisjes Britsum

 

1e verliezers Albertine Brinksma

 

16 juli, KNKB 1e klas Dames Wommels

 

2e verliezers Leila J. Moufakkir

 

10 juli, KNKB jongens St. Jacobiparochie

 

3e Bouke A. Boersma

 

10 juli, Kaphus ouder-kind kaatsen

 

Welpen

1e prijs Marleen Haarsma, Wilco Haarsma

2e prijs Nadine Koopmans, Frank Koopmans

3e prijs Anouk vd Meulen, Dina Hoekstra

 

Pupillen

1e prijs Léon Sjoerdsma, Douwe Anema

2e prijs Folkert Boersma, Willem Fopma

3e prijs Simon S. Zijlstra, Pieter Roorda

 

8 juli Federatie Hommerts Jutryp

 

1e Anne B. Zijlstra

 

3 juli KNKB famkes Reduzum

 

Verliezersronde

1e Albertine Brinksma

 

2 juli Federatie Huizum

 

Schooljongens

1e Galil T. Moufakkir

 

Pupillen jongens

2e Simon S. Zijlstra, Folkert Boersma

 

25 juni, KNKB jongens IJlst

 

1e verliezers Bouke A. Boersma

2e verliezers Hessel de Ree

 

25 juni afdeling schooljongens, Sint Jacobiparochie

 

3e Melle Fopma, Jesper Tolsma, Johannes G. Brinksma

 

25 juni, federatie Goutum

 

2e prijs Nadya R. Moufakkir

1e prijs Corné Langeberg

2e prijs Anne B. Zijlstra

 

18 juni, federatie Akkrum

 

Schooljongens

2e Melle Fopma

 

Schoolmeisjes

1e Anne B. Zijlstra

 

Pupillenmeisjes

1e Nora Zijlstra

2e Nadya Moufakkir

 

Welpenmeisjes

1e Marit Bleeker

 

17 juni, Repko sportprijzen Goënga

 

Schoolmeisjes

3e Anne B. Zijlstra

 

17 juni, Afdeling federatie Raerd

 

Verliezersronde

1e Simon S. Zijlstra en Folkert Boersma

 

14 juni, Rabobank competitie

 

Welpenjongens

1e Meinte Miedema

2e Thijs van Dijk

 

Welpenmeisjes

1e Iris Zijlstra

2e Marleen Haarsma

 

Pupillenjongens

1e Léon Sjoerdsma

2e Simon S. Zijlstra

 

Pupillenmeisjes

1e Fenna Noordenbos

2e Iris van Dijk

 

Schooljongens

1e Jesper Tolsma

2e Mark van Dijk

 

Schoolmeisjes

1e Janna R. Bokma

2e Anne B. Zijlstra

 

 12 juni,  schoomeisjes afd. en d.e.l. Balk

 

2e Baukje Heeringa

 

10 juni, afdeling federatie Grou

 

Schooljongens

1e Jesper Tolsma, Melle Fopma, Johannes G. Brinksma

 

Meisjes

2e Jitsina vd Bogert, Albertine Brinksma, Hillie Bergsma

 

Jongens

Verliezersronde

1e Bouke A. Boersma, Markus Heeringa, Jorrit Sjoerdsma

 

10 juni, afdeling federatie Irnsum

 

Pupillenmeisjes

2e Nora Zijlstra, Ilse Zijlstra

 

Pupillenjongens

2e Simon Sjouke Zijlstra, Léon Sjoerdsma

 

5 juni, KNKB schooljongens Kimswerd

 

2e Jesper Tolsma

 

29 mei, KNKB afdeling schooljongens Makkum

 

1e Jesper Tolsma

 

28 mei, Federatie Grou

 

Welpenmeisje

1e Anouk vd Meulen

 

Welpenjongens

2e Siemen Miedema

 

Pupillenjongens

1e Jitze Miedema

 

Schooljongens

1e Melle Fopma

 

Schoolmeisjes

1e Nynke Boersma

  

27 mei, Federatie afdelingscompetitie Reduzum

 

Schooljongens

 2e Melle Fopma, Jesper Tolsma, Johannes G. Brinksma

 

Meisjes

 2e Anne B. Bloem, Hilly Bergsma

 

Jongens

 1e Hessel de Ree, Markus Heeringa, Bouke A. Boersma

 

 

22 mei, KNKB schoojongens d.e.l. Minnertsga

 

1e Jesper Tolsma

 

22 mei, KNKB pupillen jongens Ingelum

 

3e Simon S. Zijlstra

 

21 mei, Federatie Reduzum

 

Welpen meisjes

1e Marit Bleeker, Marleen Haarsma

 

Pupillen jongens

1e Simon S. Zijlstra, Léon Sjoerdsma

 

Pupillen meisjes

1e Nora Zijlstra, Femke Wijnstra

 

Schooljongens

2e Jesper Tolsma

 

Schoolmeisjes

1e Nynke Boersma

 

Jongens/Meisjes

3e Jitsina vd Bogert

 

20 mei, Federatie Bozum

 

2e Anne B. Zijlstra

 

20 mei, Afdeling federatie Huizum

 

3e Folkert Boersma, Simon S. Zijlstra, Léon Sjoerdsma

 

14 mei, Federatie Irnsum

 

Welpenmeisjes

1e Marit Bleeker

 

Pupillenmeisjes

2e Ylse Zijlstra

 

Pupillenjongens

2e Simon S. Zijlstra

 

Schooljongens

2e Melle Fopma, Mark van Dijk

 

Meisjes

2e Anne B. Bloem

 

14 mei, KNKB schooljongens, Niawier Metslawier

 

1e Jesper Tolsma

 

 

13 mei, Afdeling Federatie, Akkrum

 

Winnaarsronde

2e Bouke Andries, Hessel, Markus

 

Verliezersronde

1e Minze, Jelte, Jorrit

 

8 mei, KNKB pupillen jongens d.e.l. + herk. Herbayum 

 

1e Folkert Boersma

2e Léon Sjoerdsma

 

6 mei, Federatie Raerd

 

Welpen

1e Marit Bleeker

 

Pupillen

1e Léon Sjoerdsma

2e Simon S. Zijlstra

 

Schooljongens

1e Jesper Tolsma en Mark van Dijk

2e Johannes G. Brinksma

 

Schoolmeisjes

1e Baukje Heeringa

 

Meisjes

1e Jitsina vd Bogert

 

 

5 mei, KNKB Jongens d.e.l. Vrouwenparochie

 

1e Markus Heeringa

 

27 april, Kening Ledepartij Bernewrald en It Sutelplak

 

Welpen

1e Marit Bleeker, Iris Zijlstra

2e Thijs van Dijk, Symen Miedema

 

Pupillen

1e Léon Sjoerdsma, Siebren Bergsma

2e Simon S. Zijlstra, Jitze Miedema

 

Skoalbern

1e Melle Fopma, Janna R. Bokma

2e Mirte Wijnstra, Corné Langeberg

3e Jesper Tolsma, Amerins Bleeker