Wedstriid oersjoch 2016

 

Moandei 13 juni 1 uur of 8 spel = út voorronde

A 18:30 it Plein Hartwert Spannum

B 19:30 it Plein Scharnegoutum Bolsward

C 20:30 it Plein Dronrijp Easterlittens

 

Tiisdei 14 juni

D 18:30 it Plein Tzummarum Weidum

E 19:30 it Plein Deinum Heerenveen

F 20:30 it Plein Reduzum Winsum

 

Woansdei 15 juni

G 18:30 it Plein Jorwert Easterein

H 19:30 it Plein Tjerkwerd Wjelsryp

I 20:30 it Plein Franeker Tzum

 

Tongersdei 16 juni

J 18:30 it Plein Lollum/Waaksens Reahus

 

1 uur of 8 spel = út 1e omloop

K 19:30 it Plein Winnaar F Wommels

L 20:30 it Plein Winnaar A Winnaar E  

 

Freed 17 juni

M 18:30 it Plein Makkum Winnaar B

N 19:30 it Plein Winnaar C Grou

 

Moandei 20 juni

O 18.30 it Plein Winnaar D Winnaar I

P 19.30 it Plein Bitgum Winnaar J

Q 20.30 it Plein Winnaar G Mantgum

 

Tiisdei 21 juni

R 18:30 it Plein Winnaar H Ljouwert

1 uur of 8 spel = út 2e omloop

S 19:30 it Plein Winnaar K Winnaar L

T 20:30 it Plein Winnaar M Winnaar N  

 

Woansdei 22 juni

U 18:30 it Plein Winnaar O Winnaar P

V 19:30 it Plein Winnaar Q Winnaar R

 

 

Tongerdei 23 juni 8 spel =út ½ finale

W 19.00 it Plein Winnaar S Winnaar T

X ± 20:15 it Plein Winnaar U Winnaar V

 

Freed 24 juni 10 spel = út finale

19:30 it Plein Winnaar W Winnaar X Hoofdsponsor KV Onder Ons: Herbergh "Het Wapen van Friesland"

 


2015


Maandag 22 juni


Voorronde


A Lollum/Waaksens - Mantgum

B Dronrijp - Jorwert

C Ljouwert - Easterein


Dinsdag 23 juni


D Wjelsryp - Wommels

E Heerenveen - Tsjerkwerd

F Bolsward - Reduzum


Woensdag 24 juni


G Weidum - Hartwerd

H Deinum - Baard

I Franeker - Spannum


Donderdag 25 juni


J Witmarsum - Grou


1e Omloop


K Easterlittens - Deinum

L Bitgum - Franeker


Vrijdag 26 juni


M Hartwert - Mantgum

N Makkum - Jorwert

O Tzummarum - Grou


Maandag 29 juni


P Winsum - Heerenveen

Q Ljouwert - Bolsward


2e Omloop


R Wommels - Easterlittens


Woensdag 1 juli


S Bitgum - Mantgum

T Makkum - Grou

U Winsum - Ljouwert


Donderdag 2 juli


Halve finale


V Wommels - Bitgum

W Makkum - Ljouwert


Vrijdag 3 juli


Finale


Wommels - Ljouwert












































2-8

6-7

8-4




2-8

8-4

8-0




4-8

7-4

7-4




6-7




8-2

8-1




5-7

8-2

5-7




8-4

8-2




7-5




8-3

7-5

3-8






8-5

2-8






10-1